Halloween je čas, keď sa všetci ľudia dokážu vyjadriť zábavne, zábavne a obliekajú kostýmy a strašidelné masky Halloween. Online nakupovanie týchto druhov položiek prinesie širokú škálu možností. Bez ohľadu na to, čo hľadáte, pravdepodobne ju nájdete.

Medzi strašidelné masky Halloween vydané pre sezónu 2009 patria:

* Jaskynná maska ​​démona

Buďte pripravení vystrašiť! maska ​​certa sa skladá z prasknutej lebky s kompletom s tromi sadami zaoblených a špicatých rohov. Okrem toho z úst lebky vyčnieva sada ostrých zubov. Toto premení kohokoľvek na stvorenie priamo z podsvetia.

* Howl-O-Ween maska

Ak ste v strašidelnej maske Halloween s kožušinou, možno tento urobí ten trik. Maska pozostáva z strašidelného, ​​vrčiaceho začarovaného vlka s dlhými hnedými vlasmi a ostrými zubami. Pripravte sa vytie na mesiac.

* Detská maska ​​pre bábiky pre bábiky

Nenechajte sa zmiasť myslením, že táto maska ​​je určená pre deti. Je to skutočne desivé stvorenie. Táto maska ​​sa skladá z opotrebovanej, sfarbenej tváre detskej bábiky s časťou chýbajúcich vlasov a prasklinami po celej tvári. Strašidelné!

* Maska Gremlin Monster

Každý, kto vás vidí v tejto maske, bude v šoku. Tento strašidelný zelený znak naplní divákov strachom a nepokojom. Zveličené vlastnosti, ako sú príliš veľké ostré zuby a veľké oči mačiek, prispievajú k faktoru strachu.

* Halloween 2 maska ​​pre dospelých Michael Meyers

Michael je späť a vyzerá desivejšie ako kedykoľvek predtým. Táto strašidelná maska ​​Halloween sa skladá z pokrčenej tváre a šedivých vlasov s krvavými ranami a jazvami na pravej strane tváre a ucha.

Tam sú tiež strašidelné Halloween masky, ktoré sú považované za štandardné, alebo tie, ktoré boli asi po dlhú dobu a budú aj naďalej populárne. Tu je niekoľko možností z tejto kategórie:

* Jasonská hokejová maska

Reťazec piatkových filmov XIII sa zdá byť nekonečný a Jason bol populárny halloweensky výber už mnoho rokov tými, ktorí sa obliekajú pri tejto príležitosti. Táto maska ​​vás prevedie na nemú hrôzu, ktorou je Jason Voorhees v maske bieleho hokeja, ktorá je oficiálne licencovaná.

* Freddy Mask

Dospelí alebo deti, môžete sa maskovať ako Freddy za touto autenticky vyzerajúcou licencovanou maskou. Buďte pripravení na vzhľad hrôzy, keď budete vystupovať svojim priateľom a susedom, ktorí nosia toto stvorenie.

* Universal Studios Mummy Mask

Jedná sa o oficiálne licencovaný produkt, ktorý skutočne pripomína spomienky na originálne múmie filmy z minulých desaťročí. V skutočnosti sa považuje za zbierateľnú položku. Je to naozaj strašidelné!

* Deluxe maska ​​Hannibal Lecter Half Mask

Táto maska, ktorá má zabrániť šialenému Hannibalovi v snahe konzumovať ľudské telo, je autentická s hnedou sklenenou konštrukciou a kovovými tyčami, ktoré pokrývajú oblasť úst.

Bez ohľadu na to, aký je váš vkus, môžete si vybrať jednu z týchto strašidelných masiek Halloween a premeniť sa na kohokoľvek, koho sa rozhodnete vykresliť. Najlepšie na tom je, že pri tom môžete mať veľa zábavy.